+48 535-989-886 biuro@granum-polska.pl

Mielenie

Mielenie kawy to jedna z nasmielenie kawyzych podstawowych działalności i wkładamy w ten proces dużo serca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami mielenia kawy oraz wielu innych produktów. W naszej działalności korzystamy jedynie z profesjonalnego wyposażenia posiadającego atesty PZH, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować klientom najwyższy poziom profesjonalizmu. Wszystkie zmielone produkty przez długi czas zachowują swoją świeżość i nie tracą w tym procesie żadnych wartości odżywczych. Oprócz tego dołożyliśmy wszystkich starań, aby nasza oferta była tu jak najszersza: oprócz samej kawy jesteśmy w stanie zmielić dla Państwa różnego rodzaju przyprawy, zioła czy nawet suszone owoce i warzywa.

Oferujemy także różną grubość mielenia, w stu procentach dopasowaną do wymagań naszych klientów. Na życzenie wykonujemy także
usługę konfekcjonowania wszystkich zmielonych przez nas produktów. Jeżeli zatem zależy Państwu na skutecznym i profesjonalnym zmieleniu jakichkolwiek produktów, to z całą pewnością będziemy w stanie pomóc, niezależnie od tego, co dokładnie Państwa interesuje.

Zawsze korzystamy z najlepszego możliwego wyposażenia i dokładamy wszystkich możliwych starań do tego, aby nasze usługi były w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.