+48 535-989-886 biuro@granum-polska.pl

Etykietowanie i druk

Nasi klienci cenią w nas kompleksowość usług, które jesteśmy w stanie zapewnić. Właśnie dlatego jako idealne uzupełnienie usług mielenia oraz konfekcjonowania, proponujemy Państwu uzupełnienie ich o profesjonalne usługi etykietowania. Dzięki tej ofercie jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa produkt od A do Z, przy zachowaniu Państwa marki na opakowaniach. Przykładowe prace, jakie możemy dla Państwa wykonać to:

  • Wydruk etykiet wg Państwa projektu, jeśli taki projekt jest już gotowy.
  • Przygotowanie plików graficznych projektu etykiet przez naszego doświadczonego grafika. Projekty przygotowywane są „zgodnie ze sztuką” i spełniają wszystkie wymogi drukarni, dzięki czemu mogą być przesłane do druku bezpośrednio po akceptacji wyglądu przez klienta.
  • Druk etykiet (różne rodzaje i rozmiary), w bardzo korzystnych cenach, które możemy zapewnić dzięki hurtowym ilościom, które zamawiamy w zaprzyjaźnionej drukarni.
  • Naklejanie etykiet na opakowania (etykietowanie), dzięki czemu pokrywamy wszystkie czynności konieczne do fizycznego przygotowania produktu do sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu.